Про нас

У СВІТІ НАДЛИШКУ РЕЧЕЙ, НАВІЩО ЧЕРГОВА БЕЗ СЕНСУ?

У світі жорстокості та насилля ми хочемо показати світу прекрасну українську культуру та історію, гідну світлого сьогодення та майбутнього

Ми хочемо, щоб кожна річ була наповнена сенсом. Ми про жінок, дітей, рівність та Україну

Хустинка - по справжньому магічна річ. Недарма вона вже багато століть вважається оберегом в нашій країні.

Ми відновили виробництво у Бучі, яке було таким молодим та юним, лише на стадії свого розвитку, але ми піднялись та будемо йти вперед заради Перемоги, заради підтримки нашої України, наших швей, наших воїнів та дітей.

Через два місяці після війни ми доповнили нашу колекцію про Україну - «Розквітай» новими хустинками та почали співпрацю із благодійними фондами у підтримку дітей та жінок. Наша колекція про жінок «Поза межами» теж є дуже актуальною в час таких подій, в час коли жінки потребують неймовірної підтримки.

Наша місія зробити українську хустину відомою у всьому світі, обов‘язковим елементом гардеробу кожної жінки, показати якою універсальною і в той же час індивідуальною вона може бути, зробити її позатрендовим та позасезонним аксесуаром та не дати світу забувати, що коїться нашій країні.

Також ми беремо участь у благодійних ярмарках та фестивалях, де популяризуємо українське, знайомимо з культурою та допомагаємо на культурно-креативному простору.

Кожен клієнт особливий, кожна хустинка унікальна, кожна дівчина - неповторна. 

Ми цінуємо і підтримуємо відмінності кожного - уподобання, смаки, орієнтацію, расу.

Ми легкі у спілкуванні, подачі, стилі. Легкі, як наші хустки.

Ми креативні: відкриті до співпраці, колаборації, самі створюємо ідеї - не просто хустку, а історію, не просто дитячий малюнок, а цілий бокс радощів та спільне проведення часу. Людина може створити подарунок, який наповнений змістом, лише своїм особистим змістом, можете зробити коханій людині приємно просто так, зафіксувавши найважливіше на улюбленій хустці.

VIGY - ХУСТИНКИ З УКРАЇНСЬКОЮ ДУШЕЮ

VIGY - ХУСТИНКИ ПОЗА ПРАВИЛ